Prisijungimo vardas: Slaptažodis:

Gintarinė jūrmylė 2019 (11,11 km; 5,55 km; 1,85 km; 0,9 km)

Data ir laikas:2019-10-12 12:30:00
Vieta:Klaipėda
Adresas:http://www.gintarinejurmyle.lt/registracija/

Mėgsti iššūkius? Spalio 12 d. Smiltynėje įveik tarptautinių bėgimo varžybų „Gintarinė jūrmylė“ trasą ir originalūs marškinėliai tavo!

Plentas, miško keliukai, pajūrio smėlis ir kopos - unikaliausia trasa Lietuvoje, mėgėjams ir profesionalams, laukia tavęs!

Šimtai įvairaus amžiaus sportininkų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių kasmet įveikia „Gintarinę jūrmylę“. Vienas ar su šeima, kolegomis ar bendraminčiais pasimėgauk rudenėjančia pajūrio gamta.

Abejoji savo jėgomis? Jauniausias varžybų dalyvis buvo vos ketverių, vyriausias – aštuoniasdešimties. Greta aktyvaus laisvalaikio mėgėjų Klaipėdos lengvosios atletikos vizitine kortele tapusiose varžybose yra dalyvavę visi žymiausi Lietuvos bėgikai: Rasa Drazdauskaitė, Remigijus Kančys, Diana Lobačevskė, Vaida Žūsinaitė, Justinas Beržanskis, Milda Vilčinskaitė ir kt.

Lietuvos karinių jūrų pajėgų orkestras, startus žymintys patrankos šūviai, jūreiviška košė ir nauji nugalėtojų vardai atminimo akmenyje – „Gintarinė jūrmylė 2019“ jau ruošiasi startui. Pasiruošk ir tu! Dalyvavimas bėgime nemokamas!