Prisijungimo vardas: Slaptažodis:

Ne Tik Bastardai Bėga Ne Tik Lietuvą (apie 360 km estafetė)

Data ir laikas:2020-03-20 18:00:00
Vieta:Vilnius - Ryga
Adresas:https://www.facebook.com/events/2394871700767163/

Ei, bendrabėgiai, bėgikai ir latentiniai bėgiotojai! Štai, atrodo, dar tik kovą pamylėjome Lietuvą koja už kojos nuo sostinės iki pajūrio, o mes jau turime Jums naują misiją 2020 - bam!

Iš to neabejingumo Lietuvai ir draugiškiems braliukams, bėgimo kilometrais sujungsime dvi sostines - Vilnių ir Rygą. Bėgimas bus visai kaip 5km maratonas, tik truputį ilgesnis, visai kaip ultra, tik labiau plokščia ir komandiškesnė. Tai bus visiška kilometrų fiesta ir savotiškas rat race su kemperiukais.

Jei jau dalyvavai, tai žinai jausmą tą, o jei dar neteko - tavęs lauks vienas kovo savaitgalis, pilnas gerai nusiteikusių, kažkiek paprakaitavusių bėgimo sąjungininkų, paskui tą vienintelį/-ę, tuo metu esantį/-čią kelyje. Unikalus sadomazo kančios kelias Vln - Rìga. Galėsi pasiimti visus kompjûterius, standžiuosius diskus su netfliksais ir serialais, stalo žaidimėlių, tik žinok - nebus ten kada netflixčilinti, nes tik bėgsi, ilsėsiesi, valgysi, vėl bėgsi, strateguosi, galimai miėgosi, kažkiek bajeruosi, valgysi ir vėl bėgsi. Bus gerai. Labai gerai! Pamirši mistiškai nudėvėtus sąnarius, sudrožtą širdį, pilką buitį ir sujungsi dvi sostines. Šitos pavasario kilometrų pasiutpolkės metu ateis laikas, kai užsiknisi, pavargsi, gal net pagliūčins, mintyse siųsi visus velniop, bet po finišo, sekančią dieną norėsi dar. Arba po savaitės.

Mes, Bastardai, dviejų sostinių misijai išstatome bent dvi komandas. Du Bastardų pilni kemperiai po x6 sporteivas bus pasiruošę sujungti Vilnių su Ryga.

Tai laisva, šitos misijos komisaro, gerb. Trail Šerifo (siauruose sluoksniuose dar žinomo kaip VB arba Vaidotas Baužys)subrandinta ir Runglorious Bastards power'inama iniciatyva, todėl sujungti Vilnių su Ryga kviečiame ir Tave! Suformuok bendraminčių, kolegų, sporto kančios draugų komandą iš 5-6(7 su sąlyga, jei ekipaže bus bent viena bėgsianti dalyvė moteris) asmenìbių ir prisijunk.