Prisijungimo vardas: Slaptažodis:

Išbėk žodį - Lietuva! (10 km)

Data ir laikas:2020-02-16 09:30:00
Vieta:Alytus
Adresas:https://www.facebook.com/events/525535074729028/

Jau netrukus mes visi kartu minėsime Vasario 16-ąją!
Ketvirti metai iš eilės mes #prasibegam šią šventę švęsime prasmingai ir išskirtinai – bėgdami.

Šiais metais kviečiu visus kartu įveikti nepaprastą #iššūkį! Visi kartu bėgsime nešdami milžinišką Lietuvos vėliavą. Visi kartu įveikdami šią užduotį dalyviai žemėlapyje išpieš „Gediminaičių stulpus“.

Būtina registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSem-JXWhn7rcj6QEsolekVJ4fjaC3-iP92rzSdCnPaLw-UDBw/viewform

Atvykite į NEMOKAMĄ #prasibegam bėgimo mėgėjų grupės organizuojamą +- 9,5 km bėgimą, Bėgimo startas – 9:30 val., ant pėsčiųjų ir dviračių tako prie PC „Jotvingis" Alytuje.

Visa ši graži socialinė akcija bus fotografuojama ir filmuojama, kad visi gražiai ir vieningai atrodytumėme, prašau atvykite su Lietuvos vėliavą simbolizuojančiu aksesuaru, tai gali būti: šalikas, kepurė, pirštinės ar, bet koks kitas drabužis ar daiktas.

Norime informuoti, kad bėgimas bus vykdomas ne tik asfaltuotais takeliais, bet ir nelygiu paviršiumi.. žole prie daugiabučių namų kur apstu šūlinių, todėl būkite labai atsargūs ir nelipkite ant jų! Bėgimas yra savanoriškas, kiekvienas pats atsako už savo sveikatą, todėl yra būtina įvertinti savo jėgas ir pasirinkti tinkamą aprangą, avalynę ir būti atsargiems. IKI prasibėgimo!