Prisijungimo vardas: Slaptažodis:

23-25 d. IN MEMORIAM pagarbos/paramos bėgimas (6km; 3km; 1km)

Data ir laikas:2020-10-25 23:00:00
Vieta:Virtualus
Adresas:https://www.facebook.com/events/901398123722389

Spalio 23-25 dienomis Lietuvoje jau šeštą kartą vyks pagarbos/paramos mirusiems Lietuvos kariams renginys „In Memoriam“. Pagarbos/paramos bėgimą organizuoja Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga kartu su Lietuvos kariuomene bei ją remiančiomis organizacijomis.
2015 metų rugsėjo mėnesį maratono metu, mirė jaunas Lietuvos karininkas - majoras Vytautas Burokas. Mintis prisiminti mirusįjį pagarbos bėgimu virto dideliu atminimo renginiu, pagerbiančiu visus per metus įvairiomis aplinkybėmis mirusius ar žuvusius Lietuvos kariuomenės karius. Kartu vykdoma labdaros akcija, kurios metu suaukotos lėšos perduodamos mirusių karių šeimoms ir artimiesiems.
Šiais metais, saugodami vieni kitų sveikatą dėl epidemiologinės situacijos, negalime susitikti visi kartu kaip įprastai didžiajame bėgime Vilniaus Vingio parke, todėl kviečiame visus dalyvauti virtualiame bėgime, nesvarbu kur būtume, Lietuvoje ar užsienyje, prisiminti ir pagerbti per anksti išėjusius Lietuvos karius atskirai bei auka paremti jų šeimas.
Spalio 23-25 dienomis bėkite savarankiškai 1, 3, 6 kilometrus arba savo pasirinktą distanciją vienas ar su šeima, draugais bei kaimynais, įkelkite nuotrauką į socialinius tinklus su grotažyme #InMemoriam ir būkite mintimis su tais, kurie buvo pasiryžę paaukoti savo gyvenimus už kiekvieną iš mūsų.