Prisijungimo vardas: Slaptažodis:

ALFA RUN - Ekstremalus bėgimas su kliūtimis

Data ir laikas:2017-09-23 12:00:00
Vieta:Vilniaus raj.
Adresas:http://www.alfarun.lt

OFICIALU: Rugsėjo 23d - Alfa Run sugrįžta į Vilnių.
Alfa Run - tai iššūkis įveikti 10 kilometrų ilgio trasą su 20 kliūčių ruožu, kuriame bus daug purvo, ledo, dūmų, elektros ir dar daug visko..
Alfa Run – tai ne varžybos, tai proga išbandyti savo protinių ir fizinių galimybių ribas. Čia nėra pirmų ir paskutinių. Čia tampi nugalėtoju dar tuomet, kai išdrįsti mesti iššūkį sau ir ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam. Tik judėdamas pirmyn supranti, kad nėra jokio plano B.
„Ateik ir įveik“
Smulkesnė info www.alfarun.lt
************************************
Filosofija:
Tau pabodo kasdieninė rutina?
Jauti, kad atėjo metas kažką keisti?
Sustok akimirkai ir pamąstyk...
Dar būdami vaikais skubėjome įpulti į balą ir išsitaškyti, o pilant stipriam lietui, džiaugsmingai klykdami, nebijojome kiaurai sušlapti! Alfa run, tai kur kas daugiau nei ekstremalus bėgimas ir seni prisiminimai. Tai galimybė pažadinti vidinę drąsą ir naujai pažvelgti į save!
************************************
Alfa planas
10 kilometrų ilgio trasoje esame paruošę 20 kliūčių, kuriuose bus daug: purvo, vandens, ledo, dūmų, elektros, ir kitų ekstremalių įššūkių. Čia tu patirsi baimę, smalsumą, dvejonę ir šaltį, draugystę, vienybę, džiaugsmą ir pergalę. Bus 2 stotelės, kuriose galėsi atgauti jėgas ir atsigaivinti vandeniu. Pasiekus finišą kiekvienas dalyvis gaus rėmėjų įsteigtas dovanas ir medalį, kuris dar ilgai primins apie patirtas emocijas ir pergalę. Pergalę, prieš patį save!
Tapk Alfa run dalimi.
"Ateik ir įveik"
************************************
Misija:
Įsigydamas bilietą prisidedi prie reabilitacijos centro „Alfa“ vykdomos veiklos, teikiančios pagalbą alkoholizmu ir narkomanija sergantiems asmenims!